Skip to main content

THOMAS GRESCHÜTZ

Tytuł magistra fizjoterapii zdobyłem na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Jednak moja przygoda z nauką nie skończyła się na uzyskaniu dyplomu magistra. Sukcesywnie zdobywam nową wiedzę na szkoleniach i im więcej się uczę tym wyraźniej widzę ile nauki jeszcze przede mną – i to jest coś co mnie nakręca do działania. Jestem również studentem Osteopatii na Wrocławskiej Akademii Osteopatii.
Po pracy można mnie spotkać w okolicznych parkach i lasach na długich spacerach z moim psem Luną.

ROBERT PIETRUSZKA

Ukończyłem studia magisterskie na Wydziale Fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Obecnie studiuję Osteopatię na Still Academy of Osteopathy.

Na co dzień pracuję z pacjentami, którzy cierpią na dolegliwości bólowe kręgosłupa i kończyn oraz z pacjentami po zabiegach operacyjnych w obrębie narządu ruchu. Oprócz tego zajmuję się leczeniem problemów związanych z układem pokarmowym, obrzękami czy astmą.

Każdy pacjent wymaga indywidualnego podejścia, dlatego staram się na bieżąco poszerzać swoją wiedzę.
Oprócz pracy, która zdecydowanie jest moją pasją, interesuje się alternatywnymi metodami parzenia kawy.

DAGMARA ZAJĄC

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu z tytułem magister fizjoterapii. Ukończyłam szkolenie podyplomowe otrzymując tytuł certyfikowanego terapeuty uroginekologicznego Polskiego Towarzystwa Uroginekologicznego. Współpracuję z kobietami na każdym etapie ich życia z bardzo dobrymi efektami terapeutycznymi. Podchodzę indywidualnie do każdego pacjenta. Istotnym elementem mojej pracy jest szczegółowy wywiad oraz diagnostyka w celu uzyskania jak najlepszych efektów terapii. W swojej praktyce wykorzystuję techniki zaczerpnięte z terapii manualnej, masażu tkanek głębokich oraz ćwiczenia z zakresu treningu medycznego. Pomagam dobierać aktywność ukierunkowaną na pracę z oddechem oraz przygotowaniem mięśni do wysiłku, jakim jest poród. Po urodzeniu maluszka uczę pacjentki jak w sposób równoważny i prawidłowy wrócić do formy. Pracuję w myśl zasady: ciało i umysł wpływają na siebie nawzajem. Rozwiązanie problemu pacjenta jest dla mnie priorytetem i sprawia największą satysfakcję we własnej praktyce.
Prywatnie rozwijam swoje zainteresowanie, jakim jest kobieca seksualność będąc studentką kierunku Seksuologia Kliniczna na Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie. Moją misją jest nauczenie kobiety samoakceptacji swojego ciała i przyjęcia nowej roli – bycie mamą.

W wolnej chwili czytam biografię, słucham muzyki oraz chodzę po górach.