Skip to main content
 

Dowiedz się kto tworzy nasz zespół,
jaką wizją się kierujemy i jak możemy Ci pomóc.

 

Dowiedz się kto tworzy nasz zespół, jaką wizją się kierujemy i jak możemy Ci pomóc.

INTEGRAL

wielopoziomowa praca z ciałem

Holistyczna oferta usług fizjoterapeutycznych zorganizowana w taki sposób, aby gwarantować fachową współpracę doświadczonych praktyków na rzecz przywracania zdrowia, profilaktyki i rozwijania możliwości fizycznych naszych pacjentów za pomocą umiejętnego dostosowywania metod fizjoterapeutycznych do potrzeb pacjenta doskonalimy sztukę leczenia.

INTEGRAL ma do zaoferowania doświadczenie profesjonalistów zdobyte w drodze nieustannej aktualizacji wiedzy medycznej poprzez szkolenia, warsztaty i własną rozbudowaną praktykę. Pracujemy z zaangażowaniem i satysfakcją z osiąganych efektów, które mobilizują do dalszego samodoskonalenia nie tylko nas samych, ale przede wszystkim naszych Pacjentów, którzy od zawsze są w centrum naszego zainteresowania.

NASZE KOMPETENCJE

Praktyka, którą możemy Tobie zaproponować jest wiedzą uzyskaną od najlepszych nauczycieli leczenia manualnego w Europie.
Obraliśmy strategię współdziałania, aby tworzyć ofertę wszechstronną i specjalistyczną jednocześnie. Każdy fizjoterapeuta w zespole terapeutycznym INTEGRAL rozwija swój warsztat pracy w zgodzie ze swoimi wyjątkowymi uzdolnieniami i predyspozycjami. Wierzymy, że dzięki takiemu podejściu skracamy drogę Pacjenta do uzyskania rzetelnej pomocy nawet w przypadku bardzo złożonych dolegliwości. Stworzyliśmy system, w którym właściwi ludzie są na właściwym miejscu.

Zapoznaj się z sylwetkami naszych specjalistów i poznaj ich „supermoce”.

THOMAS GRESCHÜTZ

Zapraszam do kontaktu : 508-605-318

Tytuł magistra fizjoterapii zdobyłem na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Jednak moja przygoda z nauką nie skończyła się na uzyskaniu dyplomu magistra. Sukcesywnie zdobywam nową wiedzę na szkoleniach i im więcej się uczę tym wyraźniej widzę ile nauki jeszcze przede mną – i to jest coś co mnie nakręca do działania. Jestem również studentem Osteopatii na Wrocławskiej Akademii Osteopatii.
Po pracy można mnie spotkać w okolicznych parkach i lasach na długich spacerach z moim psem Luną.

ROBERT PIETRUSZKA

Zapraszam do kontaktu : 791-000-656

Ukończyłem studia magisterskie na Wydziale Fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Obecnie studiuję Osteopatię w Still Academy of Osteopathy.
Na co dzień pracuję z pacjentami, którzy cierpią na dolegliwości bólowe kręgosłupa i kończyn oraz z pacjentami po zabiegach operacyjnych w obrębie narządu ruchu. Oprócz tego zajmuję się leczeniem problemów związanych z układem pokarmowym, obrzękami czy astmą.
Każdy pacjent wymaga indywidualnego podejścia, dlatego staram się na bieżąco poszerzać swoją wiedzę. Oprócz pracy, która zdecydowanie jest moją pasją, interesuje się alternatywnymi metodami parzenia kawy.

DAGMARA ZAJĄC

Zapraszam do kontaktu : 609-346-788

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu z tytułem magister fizjoterapii.
Ukończyłam szkolenie podyplomowe otrzymując tytuł certyfikowanego terapeuty uroginekologicznego Polskiego Towarzystwa Uroginekologicznego. Współpracuję z kobietami na każdym etapie ich życia z bardzo dobrymi efektami terapeutycznymi. Podchodzę indywidualnie do każdego pacjenta. Istotnym elementem mojej pracy jest szczegółowy wywiad oraz diagnostyka w celu uzyskania jak najlepszych efektów terapii. W swojej praktyce wykorzystuję techniki zaczerpnięte z terapii manualnej, masażu tkanek głębokich oraz ćwiczenia z zakresu treningu medycznego. Pomagam dobierać aktywność ukierunkowaną na pracę z oddechem oraz przygotowaniem mięśni do wysiłku, jakim jest poród. Po urodzeniu maluszka uczę pacjentki jak w sposób równoważny i prawidłowy wrócić do formy. Pracuję w myśl zasady: ciało i umysł wpływają na siebie nawzajem.

Rozwiązanie problemu pacjenta jest dla mnie priorytetem i sprawia największą satysfakcję we własnej praktyce. Rozwijając swoje zainteresowanie, w zakresie kobiecej seksualności, ukończyłam studia na kierunku Seksuologia Kliniczna na Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie. Moją misją jest nauczenie kobiety samoakceptacji swojego ciała i przyjęcia nowej roli – bycie mamą. W wolnej chwili czytam biografię, słucham muzyki oraz chodzę po górach.

ANNA ŻARSKA

Zapraszam do kontaktu : 605-456-155

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. W pracy terapeutycznej wykorzystuje szereg metod, których nadrzędnym celem jest właściwe zdiagnozowanie źródła problemów, a nie tylko jego symptomów. W mojej praktyce gabinetowej dążę do równowagi wszystkich układów, a tym samym – poczucia wewnętrznej harmonii.  W tym celu rozwinęłam sposób świadomej pracy z ciałem i emocjami skierowany do osób poszukujących rozwiązań w zakresie zaburzeń psychosomatycznych, hormonalnych i skórnych.

PRZEMYSŁAW ZYGO

Zapraszam do kontaktu : 721-526-256

Ukończyłem studia magisterskie na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. W swojej pracy wykorzystuję wiedzę i specjalistyczne techniki zdobyte w drodze licznych szkoleń z zakresu terapii manualnej. Wizytę terapeutyczną prowadzę w oparciu o badanie biomechaniki ciała i uzupełniam je zwracając szczególną uwagę na aspekt psychosomatyczny pacjenta oraz restrykcje narządów wewnętrznych.  Po pracy rozwijam swoją uważność poszukując inspiracji dla mojego hobby którym jest amatorska fotografią krajobrazu.